Şişli Vip ve Sınırsız Escort Bayan

 

O da telefonunu çıkardı, hiç kimsenin görmediğine emin olduğum zaman kıza numaramı verdim ve 5-10 dakika sonra zati mekândan ayrıldık. Ayyaş olan dostları evine vazgeçerken bana bir ileti geldi bir açtım bu kız yazmış. İstersen müsaitsen bugün görüşelim demiş, ben de neden olmasın dedim, tam dostlarla ayrıldıktan sonra kızı aradım ve nasıl olacak dedim, bir otele gideceğiz dedi, tamam dedim. Hemen karımı aradım bu yaşıma kadar konuttan hiç ayrı kalmamıştım ve ilk kere böyle bir şey yapıyordu fakat gözüm öyle karartmıştı ki bu kızla netlikle bu akşam birlikte olmalıydım. Karım telefonu uykulu bir biçimde açtı, ben de özür dilerim hayatım merakta vazgeçmek istemedim dostlardan

Harun çok ayyaş oldu öğreniyorsun yalnız başına yaşıyor onu vazgeçip gelemiyorum dedim, tamam ehemmiyetli değil dedi ve kapattı. Karımı ayarlayınca bana iyice bir gevşeme geldi ve kadını tekerrür arayarak hoş bir otele gitmesini söyledim ve otel adını verdim. Gittiğimde beni lobide bekliyordu onu görünce beni aldı bir coşku. Neticede senelerdir karımdan başka hiçbir kadınla bakışmamıştım dahi böylesine hoş bir açılış yapacaktım. Hemen onu odaya çıkardım ve birer bardak alkol koydum maliyetini sordum, para benim için önemli değil fakat yeniden de gün sonunda kendimi makûs sezmemek için evvelden bilmemin daha iyi olduğunu düşündüm. O da bana maliyetini söyledi ben de tamam dedim, kadınla bardak tokuşturduktan sonra öpüşmeye başladık. Gerçekten çok hoş bir kadındı, dışarı da görsem asla bu işi yaptığını düşünmezdim, bu hoşlukla istediği erkeği zati ayarlayabilirdi beni de ayarlamıştı işte.

Onun dudaklarını öperken hemen elimi bedenine dolaştırmaya başladım o da son derece istekli bir biçimde bana karşılık veriyordu. Sanki parayla bu işi yapan bir kadın gibi değil de istekli bir biçimde sevişiyormuş gibi bir hali vardı ve bu hali gerçekten çok güzelime gitti. Elimi hemen kalçalarına atarak okşamaya başladım, altındaki eteği çıkardım, kadını yatağa yatırdım ve bacaklarını aralayarak direk kadınlığını yalamaya başladım.Amı öylesine ıslanmıştı ki suları bacaklarından süzülüyordu, demek ki onu gerçekten heyecanlandırmıştım ve ben de bunun gazıyla onu hoş bir biçimde yaladım, kadın inlemeye başlayınca neşeye geldiğini kavradım. Şimdi gizeme bendeydi elini yakaladım onu kaldırdım yatağa ben yattım benimkini ağzına aldı ve çok istekli bir biçimde yalamaya başladı hatta taşaklarıma kadar yalayınca işte o zaman ben delirdim ve artık onun içinde olmak için sabırsızlanınca hemen bir kondom aldım.

Taktıktan sonra kadını yatağa yatırdım bacaklarını araladım ve içine giriş yaptım. Sıcacık amı harikaydı, öylesine ıslanmıştı ki onun içinde olmak muhteşem bir duyguydu. amını net olarak sezerken adaleleri de benimkini sardı ve birbirimizin içinde bir tam haline geldik. Ben kızın üzerinde onu becerirken dudaklarını öptüm, boynunu yaladım ve çok hoşsun diye ona fısıldadım, o da iyice neşeye geldi ve o anda orgazm oldu. Onu boşaltmak muhteşem bir duyguydu. Kızı ayağa kaldırdım ve önümde domalttım, domalınca öylesine hoş bir beden ortaya çıktı ki delirecek gibi oldum. Zira yusyuvarlak, sıkı dar kalçaları vardı ve bu hoş kalçalara değerek okşayarak doggy pozisyonunda içine girdim.

Kadınlığının sevincini çıkarmaya başladım şakşak sesleri eşliğinde onu sikerken bir yandan arada kaldırıp dudaklarını öpmeyi de ilgisizlik etmedim. Bunca sene sonra başka bir kadının içinde olmak bir de böylesine hoş bir kadını becermek harikulade bir duyguydu.Bunu ona da verdiğimi düşünüyorum ve bir zaman daha bu pozisyonda becerdikten sonra kondom taktığım için içine gönül rahatlığıyla boşaldım. Gece süresince koyun koyuna yattık, ben ona sarıldım o da hoş suratını bana dayadı ve sabaha kadar mışıl mışıl yattım. Sabah uyandığımda kızın beni yalamasıyla uyandım altıma inmiş beni yalıyordu ve bunu yeniden çok sevgi dolu bir biçimde yapıyordu. Ben de gözlerimi açtığımda böylesine hoş bir kızın sikimle ilgilenmesi ile tekerrür azdım ve onu yatağa yatırıp yeniden becerdim. Yeniden aşk dolu sevgi dolu bir cinsellik yaşayarak birbirimizin tadına doyduk.

Ayrılırken parasını ona uzattım fakat istemedi bana çok iyi davrandın, gerçekten sevgilimle sevişiyormuş gibi hissettim ve netlikle bana kadın olduğumu anımsattın deyince işte o zaman dünyalar benim oldu. Zira bu kadar arzulu ve bu kadar aşk dolu sevişmesi benim için dünyalara kıymetti, yeniden de ona ısrar ettim ve parayı çantasına attım. Bir daha görüşmek istediğini söyledi, ben de istediğimi fakat bundan karımdan dolayı çekindiğimi söyledim, o da aramanı bekliyorum dedi.